Veikals

VEIKALS

Piedāvājam funkcionālu, kvalitatīvu darba apģērbu un aprīkojumu!

Meža stādīšanas galvenais rīks ir cilvēks. Lai augtu kvalitatīvs mežs, tas ir jāstāda ar atbildību un rūpību pret katru stādiņu

Katru gadu manuāli veicot aptuveni 20000 jauno kociņu stādīšanu, vēlējāmies šo procesu padarīt efektīvāku un stādītājiem atvieglotāku. Šī iemesla dēļ, SIA LOGSETER uzsāka darba apģērba un aprīkojuma izstrādi. Vairāku sezonu laikā esam veikuši ekipējuma testēšanu ar nepieciešamajiem uzlabojumiem un panākuši rezultātu, bez kā stādīšana mūsu komandā vairs nav iedomājama. Visus produktus ražojam Latvijā, kas nodrošina ātru un kvalitātīvu procesu izpildi.

Harvest Vest PRO apvienojumā ar stādīšanas somām, kurās iespējams ievietot aptuveni 150 stādiņus, ļauj brīvi kustēties un veikt meža stādīšanu visas dienas garumā. Nesamais smagums tiek sadalīts uz visu ķermeni, tādējādi nenogurdinot un nepārslogojot konkrētu ķermeņa daļu.

Harvest Vest PRO ir pateicīgs instruments ne tikai mežsaimniecībā, bet arī ražas novākšanai augļkopībā, lauksaimniecībā vai ikdienas darbos privātmājas saimniecībā. Tā izmantošanas iespējas ir plašas, tādēļ aicinām doties uz mūsu interneta veikalu, lai uzzinātu vairāk par Harvest Vest PRO!

Harvest vest Pro by LOGSETER